Príhovor riaditeľky turnaja EMPIRE Slovak Open 2013

dsc 2380

Milí priaznivci tenisu,

vítam Vás v mene organizačného tímu na 5. ročníku ženského medzinárodného turnaja, tentoraz pod názvom EMPIRE Slovak Open 2013. Tento rok sa nám podarilo zvýšiť dotáciu na 75.000 dolárov a tiež získať, vďaka spolupráci so Slovenským tenisovým zväzom, značku Slovak Open, takže turnaj bude tento rok aj Medzinárodnými majstrovstvami Slovenska v tenise žien. Veríme, že tieto zmeny nám pomôžu zvýšiť prestíž turnaja a tiež pozornosť masmédií a divákov. Každým rokom sa snažíme zlepšovať kvalitu turnaja a veríme, že to pocítia nielen hráčky, ale aj všetci návštevníci, ktorí zavítajú do areálu TC EMPIRE Trnava. 

Veľmi ma teší, že medzi hráčkami sa objavujú známe mená, ktoré sa rady do Trnavy vracajú, aby tu pre divákov pripravili krásne športové zážitky.

Diváci sa môžu tešiť nielen na výborné zápasy, ale aj na bohatý sprievodný program počas turnaja, ktorého súčasťou je aj Family day, ktorý sa bude konať v sobotu 11. mája. Naším cieľom je prilákať širokú verejnosť do nášho tenisového centra, kde môžu zažiť skvelý deň plný športu a zábavy pre každého člena rodiny.

Rada by som poďakovala Slovenskému tenisovému zväzu za spoluprácu pri organizácii turnaja a zapožičanie značky Slovak Open. Verím, že spoločnými silami prinesieme Slovensku kvalitný ženský tenis tej najvyššej úrovne. Rada by som sa tiež poďakovala všetkým partnerom podujatia, ktorí prispeli svojimi financiami na to, aby sa aj tento rok posunula ľatka turnaja ešte vyššie.

Hráčkam želám veľa úspechov a prajem im aj všetkým priaznicvom tenisu príjemný pobyt v Trnave na EMPIRE Slovak Open 2013.

Mgr. Mária Jedličková

Generálny reklamný
partner

Hlavní reklamní partneri

Reklamní partneri

Mediálni partneri